(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-KKQN8BL'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-189959702-1');

Obecnie sklep internetowy nie prowadzi sprzedaży.

Słońce jest nam potrzebne do życia - nam i całej planecie, nie jest to żadna tajemnica świata, a informacja powszechnie znana ze szkół. Codzienne przebywanie na słońcu przyczynia się do powstawania witaminy D3 w naszym organizmie, nie bez powodu zwaną “witaminą słońca”. Podczas pór roku, w których światła jest mniej, a jego miejsce zastępuje duże zachmurzenie, mogą wystąpić jej niedobory. W krajach, w których nasłonecznienie jest niewielkie przez cały rok (na przykład kraje Europy Centralnej i Wschodniej, na przykład w Polsce czy też w Skandynawii), można ją suplementować każdego dnia, bez względu na porę roku.

Preparaty witaminowe w ofercie MaxHealth

Występują zarówno w kapsułkach, jak i płynie (wtedy mają formę szklanej buteleczki z pipetką, aby dozować krople preparatu). Dostępna jest również forma w proszku, którą dozuje się za pomocą miarki dołączonej do opakowania oraz rozpuszcza się w wodzie. Wariant w płynie jest też tym wariantem, który podaje się dzieciom. Dostępne są stężenia od 400 IU do 4000 IU, a także wersje z dodatkiem A, E, K2 czy magnezu.

Wszystkich produktów: 50

Pokazano 1-16 z 50 pozycji

Aktywne filtry