(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-KKQN8BL'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-189959702-1');

Obecnie sklep internetowy nie prowadzi sprzedaży.

Żywe kultury bakterii, które zostały stworzone specjalnie po to, aby odbudować przewód pokarmowy i wspomagać jego działanie - to oczywiście probiotyki. Stosuje się je jako suplementy diety. Szczepy bakterii różnią się między sobą, dlatego preparaty dostępne na rynku nie są sobie równe; każdy z nich zawiera inną grupę szczepów. Zaleca się wybierać takie, które odpowiadają indywidualnym potrzebom. Potrzeby osób regularnie uprawiających sport będą inne niż na przykład tych, którzy zmagają się z nietolerancjami pokarmowymi lub są po prostu zdrowe.

Probiotyki w płynie w ofercie sklepu MaxHealth

Doskonale wiemy, że nie każdy lubi przyjmować suplementy diety w formie kapsułek lub tabletek. Dlatego przygotowaliśmy ofertę preparatów w formie płynnej. Zawierają nieliofilizowane, żywe kultury bakterii oraz ekstrakty roślinne z przefermentowanych roślin, na przykład ekstrakt z korzenia imbiru, z kwiatów czarnego bzu lub ekstrakt ze skrzypu polnego. Zawartość ekstraktów różni się w zależności od wybranego produktu.

Wszystkich produktów: 12

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry