(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-KKQN8BL'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-189959702-1');

Obecnie sklep internetowy nie prowadzi sprzedaży.

Żywność naturalna i ekologiczna Superfoods

W związku z rozwojem medycyny konwencjonalnej, wiedza o ziołach stosowanych przez naszych przodków, została zatarta w pamięci kolejnych pokoleń. Niemniej nie można zapomnieć o wspieraniu swojego organizmu poprzez dostarczanie składników z naturalnej żywności. W Max Health, w kategorii Superfoods przygotowaliśmy nie tylko ekologiczne soki czy żywność naturalną, ale też liczne suplementy diety, stworzone na bazie aloesu, spiruliny, żeń-szenia i jeszcze wielu innych darów matki natury.

Soki Superfoods i nie tylko

W kategorii Superfoods w naszym sklepie internetowym, przygotowaliśmy między innymi ekstrakt z żeń-szenia koreańskiego z guaraną w kapsułach, cukier kokosowy, ekstrakt z aceroli z dodatkiem witaminy C, czystek i wiele innych produktów, które warto włączyć do swojej codziennej diety. Co więcej, wszystkie proponowane tutaj artykuły Superfoods sprzedajemy w bardzo dobrych cenach – dajemy więc doskonałą okazję, aby uzupełnić swoją kuchnię o nowe produkty. Odkryj ekologiczną żywność naturalną, wybierz sklep internetowy Max Health i ciesz się zdrową dietą dzięki nam.

Wszystkich produktów: 126

Pokazano 1-16 z 126 pozycji

Aktywne filtry