(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-KKQN8BL'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-189959702-1');

Obecnie sklep internetowy nie prowadzi sprzedaży.

Soki i napoje naturalne

Zdrowe soki i napoje ekologiczne

Picie soków naturalnych pozwala na dostarczenie szybko do organizmu potrzebnych mu składników. Ze względu na formę, w jakiej się je podaje, sprawnie się one wchłaniają do organizmu poprzez układ pokarmowy. Dlatego też polecamy w tej kategorii napoje ekologiczne na bazie takich składników, jak aloes, aronia, rokitnik, morwa biała, młody jęczmień, granat i jeszcze wielu innych, które okażą się doskonałym wsparciem Twojej codziennej diety, a zarazem pomogą w zadbaniu o nawodnienie!

Sok naturalny do picia i jako dodatek do napojów

Zachęcamy do wyboru naszych soków naturalnych ekologicznych, które są nie tylko zdrowe, ale przede wszystkim pyszne! Możesz je pić samemu, rozwadniać lub dodawać do herbat i ciepłych napojów - szczególnie polecamy ekologiczny napój malinowy, który doskonały będzie na przeziębienie, a już w szczególności podczas jesieni i zimy, kiedy to organizm człowieka jest nieco osłabiony. Zachęcamy do wyboru produktów z tej kategorii naszego sklepu internetowego – nie tylko z całą pewnością będą Ci smakować, ale też sprzedajemy je w bardzo dobrych cenach.

Wszystkich produktów: 26

Pokazano 1-16 z 26 pozycji

Aktywne filtry