(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-KKQN8BL'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-189959702-1');

Obecnie sklep internetowy nie prowadzi sprzedaży.

Probiotyki do picia, w kapsułkach, w tabletkach

Podczas infekcji i chorób bakteryjnych, bardzo często podaje się antybiotyki, które mają działanie wyniszczające nie tylko dla patogenów, ale też tych dobrych bakterii, które naturalnie występują w naszym organizmie. W szczególności podczas tego rodzaju terapii, warto zadbać o ich uzupełnienie poprzez stosowanie probiotyków, czyli precyzyjnie wyselekcjonowanych kultur bakterii, pomagających w rozkładaniu przyjmowanych składników, tak aby mogły one dotrzeć do pozostałych komórek w naszym ciele.

Probiotyki dla dorosłych i dzieci

W ofercie proponujemy probiotyki zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Dostępne są tutaj także specjalne napoje i koncentraty suplementów diety. Co ciekawe, tego rodzaju preparaty mogą być stosowne również regularnie, na co dzień, nie tylko podczas stosowania antybiotykoterapii. Najczęściej dostarczane są dzięki nim drożdże oraz pałeczki kwasu mlekowego – te ostatnie wykorzystywane są nie tylko w problemach układu pokarmowego, ale także dermatologicznych czy związanych z chorobami natury ginekologicznej.

Wszystkich produktów: 23

Pokazano 1-16 z 23 pozycji

Aktywne filtry