(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-KKQN8BL'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-189959702-1');

Obecnie sklep internetowy nie prowadzi sprzedaży.

Nanokoloidy do picia

Nanotechnologia Vitacolloids

Vitacolloids to marka, która powstała z zamiłowania do natury. Jest odpowiedzią na wiele pytań nurtujących wielu ludzi, którzy szukają najlepszych rozwiązań w dziedzinie nanotechnologii. Nanokoloidy Vitacolloids to bezpieczne produkty o maksymalnej skuteczności.  Produkty Vitacolloids to najwyższej jakości złoto oraz srebro koloidalne, produkowane w oparciu a rewolucyjną nanotechnologię. Technologię, która zmienia punkt widzenia i dotychczasową wiedzę na temat tego typu produktów.

Koloidalne srebro, złoto, platyna i miedź

Koloidy Vitacolloids produkowane są w oparciu o unikalną na skalę światową technologię, która pod względem zaawansowania absolutnie wyprzedza wszystkie inne dostępne na rynku koloidy. Pozwala ona uzyskać monokrystaliczną , niejonową strukturę płatkową srebra, złota oraz innych metali takich jak miedź, platyna. Cząsteczki uzyskane tą metodą mają kształt Technologia ta jest unikatem dlatego podlega ochronie patentowej w USA i całej unii Europejskiej. Dlatego trudno jest szukać tych rozwiązań w innych produktach dostępnych na naszym rynku.  

Wszystkich produktów: 7

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry