(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-KKQN8BL'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-189959702-1');

Obecnie sklep internetowy nie prowadzi sprzedaży.

Pośród suplementów diety dostępnych w sklepie internetowym MaxHealth znajdziesz ofertę minerałów spożywczych, przeznaczonych między innymi dla sportowców - ale nie tylko. Preparaty te mogą być również stosowane jako uzupełnienie codziennej diety osób, które mają problem ze spożywaniem zbilansowanych posiłków lub też otrzymały takie zalecenia od lekarza ze względu na niedobory. Dostępne produkty występują w formie: proszku do rozpuszczania w wodzie (na przykład F-Vit F-Chromium 200), płynu do bezpośredniego spożycia (na przykład Jodadrop), kapsułek (na przykład Bicaps Selenium), a także tabletek (na przykład Aliness Cynk Organiczny Trio). Nasi klienci mogą wybrać formę, która jest dla nich najwygodniejsza do spożycia.

Jakie minerały dostępne są w MaxHealth?

Na przykład takie, które stosuje się wtedy, gdy występują ich niedobory. Należą do nich między innymi żelazo czy jod. Dostępne są również takie, które można stosować każdego dnia – na przykład magnez, cynk, selen. Nie zabrakło w naszej ofercie również złota i srebra w płynie, w formie koloidalnej.

Wszystkich produktów: 78

Pokazano 1-16 z 78 pozycji

Aktywne filtry