(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-KKQN8BL'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-189959702-1');

Obecnie sklep internetowy nie prowadzi sprzedaży.

Każda witamina, pierwiastek, minerał może mieć znaczenie w naszej diecie. Na przykład jod jest wykorzystywany przez ludzki organizm do syntezy hormonów tarczycy. Naturalnie występuje w rybach i wodzie – zatem najwięcej możemy go “spotkać” w obszarach nadmorskich. W górach jest go o wiele mniej. Zapotrzebowanie na ten pierwiastek jest większe, jeśli nieustannie przebywamy w obszarach, które są w niego ubogie. Jest również większe podczas karmienia piersią, ponieważ matka musi dostarczać go zarówno sobie, jak i dziecku.

Suplementowanie jodu

Jest to możliwe, ponieważ wchłania się z przewodu pokarmowego; na rynku dostępne są różne preparaty do przyjmowania doustnego. W MaxHealth znajdziesz ten pierwiastek na przykład w kapsułkach lub w płynie, a także w formie mocno skoncentrowanego płynu. Płyn to połączenie go z wodą, dzięki czemu jego nadmiar wydalany jest z moczem. Dostępne kapsułki natomiast zawierają jeszcze inne składniki, między innymi witaminę D, magnez, cynk czy selen i powinny być przyjmowane podczas posiłku. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi produktami!

Wszystkich produktów: 3

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry