(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-KKQN8BL'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-189959702-1');

Obecnie sklep internetowy nie prowadzi sprzedaży.

Zdrowie to stan pełnego dobrostanu psychicznego, fizycznego i społecznego, a nie tylko brak choroby lub niepełnosprawności”. - Światowa Organizacja Zdrowia, 1948

Max Health narodził się z głębokiego przekonania, że zdrowie zależy od nas samych oraz przeświadczenia, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Max Health to sklep internetowy, gdzie priorytetami są:

ZDROWIE • JAKOŚĆ • ŚWIADOMOŚĆ

Powstał z myślą o Klientach, którzy pragną świadomie troszczyć się o zdrowie własne oraz swojej rodziny. Zdrowe, naturalne produkty żywnościowe oraz najwyższej jakości suplementy diety gwarantują, że każdy, bez względu na wiek i tryb życia, może skutecznie i kompleksowo zadbać o swój dobrostan fizyczny i psychiczny.

Pełnia zdrowia to nie tylko brak dolegliwości i chorób, ale także poczucie zadowolenia z życia, wewnętrznej harmonii i spokoju. Dlatego misją Max Health jest budowanie świadomości wśród Klientów na temat zarówno zdrowia fizycznego jak i emocjonalnego, duchowego oraz społecznego. Tę ideę wyraża logo firmy – kwiat lotosu będący symbolem odrodzenia, duchowości, wiecznego życia, ale także determinacji i ukierunkowania na cel.

Determinacja i niezłomne dążenie ku zdrowiu są kluczowe, ponieważ współczesny styl życia nie sprzyja utrzymaniu ciała i umysłu w optymalnej formie. Zanieczyszczenie środowiska, wszelkiego rodzaju dodatki chemiczne, sztuczne wypełniacze, konserwanty i barwniki obecne w produktach spożywczych oraz szybkie tempo życia generujące w naszych ciałach stres sprawiają, że cierpimy na chroniczny brak witamin i mikroelementów. Dlatego tak ważna jest SUPLEMENTACJA jako uzupełnienie codziennej diety w niezbędne dla zdrowia związki i pierwiastki.

ZDROWIE TO WYBÓR. To my decydujemy każdego dnia jak bardzo dbamy o ciało i umysł. Max Health jest po to, aby ten wybór ułatwić. W ofercie sklepu znajduje się wszystko, czego organizm potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania, powrotu do pełni sił i utrzymania go w wewnętrznej równowadze.

Czym Max Health wyróżnia się na rynku zdrowej żywności i suplementów diety?

Mówiąc krótko – jakością.

Priorytetem Max Health jest NAJWYŻSZA JAKOŚĆ PRODUKTÓW. Dlaczego?

Dlatego że, choć każdy z nas jest inny, to każdy potrzebuje naturalnych, łatwo przyswajalnych i sprawdzonych produktów, aby zachować optymalne zdrowie i witalność bez względu na życiowe zawirowania.

W Max Health najważniejszy jest SKŁAD oraz PRODUCENT PRODUKTU.

W ofercie sklepu znajdziesz produkty:

  • Naturalne, czyste, bez sztucznych dodatków, wypełniaczy, barwników i konserwantów.

  • Wegańskie i bezglutenowe.

  • Z certyfikatem BIO oraz EKO.

  • W odpowiednio wysokich dawkach i stężeniach o działaniu prozdrowotnym.

  • W najlepiej przyswajalnych dla organizmu formach.

Wszystkie produkty w Max Health pochodzą od renomowanych producentów takich jak Aliness, Aura Herbals, Medverita, Now Foods, Formeds, Soul Farm, Dr Jacobs, Visanto, Dary natury, Ekamedica, Olvita, Intenson, Perma-Guard, Joy-Day, Vitacolloids, Essenz, Biokonopie i inni.

Max Health to sklep, gdzie abstrakcyjna koncepcja jaką jest zdrowie staje się namacalną rzeczywistością, której możesz doświadczyć. Wystarczy tylko sięgnąć po prozdrowotne produkty dostępne w SKLEPIE INTERNETOWYM MAX HEALTH.

ŚWIADOME I MĄDRE DBANIE O SWOJE ZDROWIE KAŻDEGO DNIA to wybór i decyzja. MAX HEALTH daje Ci wybór, TY podejmij decyzję.